0
0
0

Придбати продукцію Leonardo (Леонардо) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Leonardo (Леонардо) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Leonardo (Леонардо) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Leonardo - молодий український бренд, який спеціалізується на виробництві декоративних штукатурок і фарб. Даний бренд має широку лінійку продукції, щоб прикрасити будь-який проект. Штукатурки Leonardo є сучасні версії ранньої італійської штукатурки, відомої своєю теплотою і ефектним зовнішнім виглядом. За допомогою декорів Leonardo кожен зможе привнести сучасний акцент для багатьох палітр. Штукатурка і фарба створюють елегантні або ефектні стіни в кращих віллах, ресторанах, клубах / барах, готелях, театрах, офісах або будь-якому іншому внутрішньому або зовнішньому просторі, де потрібна високоякісна обробка стін. Якщо ви хочете перетворити свій простір в красиве, елегантне або ефектне, продукти Leonardo - кращий вибір для декоративного оздоблення стін.

Команда кращих технологів України змогли розробити нові та унікальні рецептури, для виробництва екологічно чистих декоративних штукатурок і фарб. Виробництво всієї лінійки продукції Leonardo виконується з оригінальної італійського сировини на ультрасучасному обладнанні з Німеччини. Вся продукція ТМ Leonardo пройшла сертифікацію і є екологічно чистою і безпеки для Вас і ваших близьких.