0
0
0

Придбати продукцію Lebron (Леброн) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Lebron (Леброн) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Lebron (Леброн) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Lebron LED - прекрасний приклад недорогого, але високоякісного та екологічно чистого світлодіодного освітлення. Продукція Lebron LED - відмінне співвідношення цінових і якостних характеристик . Великий плюс - відмінний термін служби світлодіодних ламп і ламп Lebron - більше ніж 30 000 годин!

Щоб отримати кращий продукт і сервіс, компанія: постійно розширює асортимент; проводить контроль якості; надає гарантію і сертифікацію; формує команди надійних відповідальних професіоналів; представлена мережею з 4-х філій і великою кількістю представництв по всій Україні. Основна мета - побудувати відповідальну і довгострокову систему, яка буде існувати як впевнений гравець на ринку світлодіодних ламп і електротоварів України. Основа діяльності компанії - це системний підхід. Lebron здійснює повний цикл дій по купівлі товару: від вибору з персональним менеджером зі збуту, який виїжджає до вас особисто, або консультації по телефону - і до контролю якості адресної доставки товарів. Ми сприяємо розвитку бізнесу наших партнерів, забезпечуючи постійно зростаючий асортимент, чесне якість продукції і зручний сервіс.