0
0
0

Кисть малярська Antares Orion Polimix - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Кисть малярська Antares Orion Polimix - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
25.50 грн. / шт.
Антарес Оріон Полімікс - малярська кисть, яка застосовується для фарбування силікатними, водорозчинними дисперсійними фарбами, емаллю і грунтування нерівних поверхонь, акрилатних систем, водорозчинних лаків по дереву. Рукоять проводиться з пластмаси з кованим наконечником і синтетичним ворсом. Кінчики ворсу є розділеними, що сприяє легкому і рівномірному нанесенню на поверхню без утворення бульбашок повітря і не виділяє ворс при роботі з пензлем.

Купити Кисть малярська Antares Orion Polimix, а також схожі будматеріали з категорії Малярський інструмент ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Малярський інструмент, а також всі товари виробника Antares (Антарес) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Кисть малярська Antares Orion Polimix, а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Antares (Антарес), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Кисть малярська Antares Orion Polimix з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Ручний інструмент
Ширина інструменту 30 мм.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників