0
0
0

Кисть малярська Antares Corona Polimix - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Кисть малярська Antares Corona Polimix - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
41.35 грн. / шт.
Антарес Корона Полімікс - плоска кисть, яка використовується для фарбування поверхонь водорозчинними дисперсійними, силікатними фарбами, для нанесення грунтовки і емалі і водорозчинних лаків по дереву. Рукоять виготовляється з пластмаси і гуми з повністю синтетичним ворсом, що запобігає ковзанню і дозволяє тривалий час працювати інструментом.

Купити Кисть малярська Antares Corona Polimix, а також схожі будматеріали з категорії Малярський інструмент ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Малярський інструмент, а також всі товари виробника Antares (Антарес) З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Кисть малярська Antares Corona Polimix, а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Antares (Антарес), щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Кисть малярська Antares Corona Polimix з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Ручний інструмент
Ширина інструменту 38 мм.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників