0
0
0

Як вибрати фурнітуру для міжкімнатних дверей?

Як вибрати фурнітуру для міжкімнатних дверей?

Як вибрати фурнітуру для міжкімнатних дверей?При виборі дверної фурнітури необхідно враховувати ще більше, ніж просто стиль. Ви повинні вирішити, який матеріал найкраще підійде для вашого будинку, які функції вам потрібні та багато іншого. Ви повинні також точно виміряти двері, щоб переконатися, що ваша нова фурнітура ідеально підходить. Зважаючи на так багато всього, легко відчути себе пригніченим. Не бійтеся! Ця стаття спростить процес вибору фурнітури дверей.


Матеріали:


Часто основний матеріал дверної фурнітури не береться до уваги. Однак матеріал вашої фурнітури може сильно вплинути на зовнішній вигляд і термін служби. Ми рекомендуємо вибирати фурнітуру з латуні, бронзи, алюмінію або нержавіючої сталі. Ці високоякісні матеріали забезпечать найкраще оздоблення та найдовший термін служби. Ви також захочете визначити, чи є дверна фурнітура, на яку ви дивитеся, суцільною або пустотілою. Як правило, порожні вироби далеко не такі міцні, як їх тверді аналоги, і набагато схильні до пошкоджень. Тим не менш, провідний виробники розробили порожнисті конструкції, які працюють так само, якщо не краще, ніж тверді вироби. Ця професійно спроектована фурнітура надзвичайно міцна, а легкість знижує провисання конструкції.


Загальна якість:


Загальна якість - один з найважливіших аспектів, який слід враховувати при покупці дверної фурнітури. Швидше за все, ви використовуватимете дверні ручки щодня протягом довгих років. Розумно інвестувати у щось максимально надійне. На якість дверної фурнітури впливає ряд факторів, включаючи матеріали, внутрішні компоненти та виробничий процес. Тим не менш, ви зазвичай можете отримати гарне уявлення про якість ручки в залежності від того, де вона зроблена. Зокрема, Сполучені Штати, Європа та Австралія відомі виробництвом обладнання найвищої якості. Ви також можете розглянути можливість перевірки гарантії виробника. У разі виходу з ладу обладнання хороша гарантійна політика може заощадити вам сотні доларів. Читаючи гарантію компанії, обов'язково зверніть увагу на те, що вона поширюється.


Функціонал:


Функціонал визначає, що робитиме ваша дверна фурнітура. Вона блокується? Чи достатньо стаціонарної ручки? Практично в усіх будинках будуть використовуватися різні функціонал. Щоб зробити свій вибір, вам потрібно буде пройти від дверей до дверей. Подумайте, для якої кімнати або зони призначені будь-які двері і хто буде основним користувачем. Наприклад, ви можете захотіти, щоб у дитячій чи гостьовій спальні виконувалася інша функція, ніж у головній спальні.

Комплект без блокування - набори дверної фурнітури, що не мають функції блокування. Він зазвичай використовуються для шаф, комор, а іноді і для дверей спальні.

Комплект з фіксатором - фурнітура з фіксатором найчастіше використовується на дверях ванних кімнат та спалень. Цей комплект фурнітури має функцію замикання, щоб запобігти швидкому доступу до кімнати. Замок фіксується за допомогою невеликого штифта, який вставляється з внутрішньої сторони ручки. Коли двері замкнені, її не можна відкрити зовні, якщо не використовується функція аварійного виходу. Аварійний вихід зазвичай здійснюється шляхом провороту фіксатора на зовнішній стороні. Ця функція безпеки дозволяє отримати доступ до кімнати у разі надзвичайної ситуації.

Комплект з ключем - набір дверної фурнітури з ключем на порядок безпечніший, ніж набори фурнітури з фіксатором. Замок можна замикати і відчиняти за допомогою ключа із зовнішнього боку або поворотного механізму з внутрішньої сторони. Комплекти фурнітури дверей з ключем не мають функції аварійного виходу. Зазвичай вони використовуються для проміжних дверей, приватних офісів та туалетів, що потребують додаткової безпеки.

Ми знаємо, що вибір дверної фурнітури може бути складним завданням. Якщо у вас є питання або ви хочете отримати консультацію, не соромтеся звертатися до нас! Наші спеціалісти з дверної фурнітури будуть раді допомогти.

Відгуків: