0
0
0

Придбати продукцію Haisser (Хайзер) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Haisser (Хайзер) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Haisser (Хайзер) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Китайська компанія Haisser - це один з найбільших виробників, який спеціалізується на випуску витратного інструменту. За час свого існування бренд щільно укоренився на українському ринку будівельних матеріалів. Найширша лінійка продукції Haisser включає: біти, набори пильних полотен, свердла по склу, металу, дереву та бетону, різні бури, зубила і різаки, різноманітні насадки, диски, зварювальні електроди і ящики для інструментів.

Основною іфдмінною особливістю ТМ Haisser можна назвати постійну розробку новинок і удосконалення попередніх моделей. Бренд зосереджений на виробництві продукції високої якості, за прийнятними цінами. Це і зумовило високий рівень популярності і затребуваності даного бренду на території нашої країни. Виробничі потужності Haisser обладнані найновішими технологічними рішеннями. Саме це дало можливість налагодити, і підтримувати випуск витратних матеріалів високої точності і незаперечного якості.

Haisser - це кращий вибір, який дає можливість отримати високоякісний товар з досить довгим терміном служби за прийнятні гроші. Продукція, вироблена брендом, зарекомендувала себе як у професіоналів, так і у аматорів. А постійне дотримання високих стандартів виробництва дає можливість утримувати провідні позиції на ринку.