0
0
0

Придбати продукцію Flugger (Флюгер) в інтернет-магазині "Петрович Харків"

Придбати продукцію Flugger (Флюгер) в інтернет-магазині "Петрович Харків"Придбати продукцію Flugger (Флюгер) в інтернет-магазині "Петрович Харків"

Міжнародний датський концерн Flugger один з найстаріших і найбільш успішних торгових мереж в світі. Він існує вже понад 230-ти років і має величезний досвід власних розробок в сфері лакофарбової продукції, заснованих на примхливої ​​і часто екстремальної погоди Скандинавії. Тому, використовуючи продукцію, Ви зможете не тільки пофарбувати, а також захистити практично будь-яку поверхню в будь-яких кліматичних умовах, незалежно від типу підстави і його розташування будь то всередині або зовні приміщення.

Головний офіс знаходиться в Копенгагені, а виробничі потужності, крім Данії, розташовані ще в кількох європейських країнах, таких як Швеція, Ісландія, Польща. На сьогоднішній день під брендом «Flugger фарби & декор» працює понад 600 спеціалізованих магазинів в Данії, Швеції, Польщі, Чехії, Росії та країнах Балтії. А з недавнього часу відкрився перший фірмовий магазин в Україні.

Флюгер контролює не тільки процес виробництва, але і торгівлі. Всі стадії технологічних процесів з моменту надходження сировини до отримання споживачем готової продукції, контролюються і аналізуються виробником. Народження нових унікальних технологічних рішень, яким багатий асортимент продукції цієї ТМ, результат гнучкого реагування на запити ринку оздоблювальних матеріалів.

Метою на сьогоднішній день є збереження лідерства на міжнародному ринку оздоблювальних матеріалів. Ця мета зобов'язує постійно модернізувати свої виробничі потужності, впроваджувати нові технологічні розробки, використовувати нестандартні маркетингові прийоми. В результаті, цей комплекс заходів робить ТМ успішної на ринку, дозволяє відповідати на запити сьогоднішнього дня, відповідати високим європейським критеріям якості та екологічної безпеки.

Flugger прагне відповідати трьом основним критеріям: комфорт для споживача, прогрес для виробництва, екологія для життя.

Виробничі потужності, що належать Flugger, екологічно сертифіковані відповідно до міжнародних стандартів ISO 14001.Большінство продуктів мають знак EcoLabel.
Фарби, шпаклівки, шпалерні клеї, матеріали для обробки деревини, грунтовки, засоби для очищення це далеко не повний список продукції, яку пропонує Flugger. Слід пам'ятати про професійному малярном інструменті (кисті, валики, шпателі та ін.), Який не менш важливий для якісного виконання робіт.

Найвища якість матеріалів Flugger ставить їх в один ряд з продуктами преміум сегменту і дозволяє гідно займати високі позиції серед світових лідерів лакофарбової галузі. Вони легко наносяться і обробляються, мають достатню тривалий робочий час, утворюють однорідне рівномірне покриття без плям і патьоків. Їх застосування в процесі ремонту позбавляє Вас від необхідності щось доробляти або переробляти. Крім того, необхідність повторного косметичного ремонту відкладається на багато років.

Використовуючи унікальну продукцію ТМ Flugger при ремонті, Ви вдихаєте в ваш будинок нове життя, економите сили і засоби.