0
0
0

Придбати продукцію Enerlight (Энерлайт) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Enerlight (Энерлайт) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Enerlight (Энерлайт) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Компанія Enerlight була заснована у 2013 році. Сама назва компанії поєднує в собі два основних напрямки дистрибуції: Ener від слова Energy – енергія (елементи живлення, акумулятори, зарядні пристрої) та Light – світло (лампи, світильники, ліхтарі).

Цей бренд став одним із лідерів ринку завдяки широкому переліку переваг: продуктова лінійка, збалансована за ціною та якістю;
широкий асортимент продукції, спрямований на задоволення потреб споживачів у всіх сферах та сегментах ринку; доставка у будь-який регіон України; Для зручності наших клієнтів працює система регулярних логістичних маршрутів; постійна наявність та підтримання значного товарного запасу на складах підприємства; багатоступінчаста система контролю якості продукції на всіх етапах: виробництво, склад, відвантаження клієнтам;
рекламна підтримка та забезпечення торговим та технологічним обладнанням наших партнерів.

Портфель брендів враховує основні критерії при виборі продукції кінцевими споживачами – ціна та якість. На сьогоднішній день ми є дистриб'юторами таких брендів як Varta, Philips, Stanley. У перспективі введення ще кількох брендів.