0
0
0

Придбати продукцію Екоборд в інтернет-магазині "Петрович Харків"

Придбати продукцію Екоборд в інтернет-магазині "Петрович Харків"Придбати продукцію Екоборд в інтернет-магазині "Петрович Харків"

 ТМ "Ecobord" - зареєстрований товарний знак. Виробнича компанія була заснована в 2010. На сьогоднішній день, потреби ринку теплоізоляційних матеріалів в Україні значно перевищили можливості постачальників імпортованого подібного матеріального існування в той час. Для виробництва теплової ізоляції, фірма користуємося сучасним і високотехнологічним устаткуванням. Фахівці компанії працюють для того, щоб задовольнити зростання вимагають для високоякісних теплоізоляційних матеріалів в Україні.

Сучасна конвеєр дає можливість виробляти продукцію високої якості за крайнім можливими цінами для нашого ринку. Перевірка якості забезпечує максимальний захист проти шлюбу. Унікальне обладнання не тільки гарантує сучасну якість продукції Ecobord, але і захищає навколишнє середовище - виробничий процес являється повністю закритим, вільним від відходів і виключає емісію шкідливих субстанцій в атмосфері і водної навколишньому середовищу.

Розташування фірми дуже зручно для всіх споживачів на сході України і робить можливим придбання ізоляції "Ecobord" в мінімальних цінових рамках і з мінімальними транспортними витратами. Як великі оператори ринку конструкції, так і приватні розробники працюють з нашою компанією.

Ecobord - це високоякісний сучасний матеріал, який проводитися шляхом змішуючи гранули полістрола прри високій температурі, потім йде процес стиснення екструдером після введення пінливого реагенту. Представлений Ecobord - сіро-блакитними плитами різної товщини від 10 до 100 мм, 600 мм по ширині і 1200 мм по довжині довго. Матеріал загорнутий в упаковку з поліетилену з ультрафіолетовим захистом, для ефективного зберігання на відкритому повітрі.