0
0
0

Декоративне покриття Front (Фронт) Сяйво - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Декоративне покриття Front (Фронт) Сяйво - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
776.00 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Декоративний оздоблювальний матеріал зі скляними мікросферами, допомагає створювати текстури з ефектом, що іскриться. Стіни з таким покриттям у будь-якому інтер'єрі заграють фарбами тепла та розкоші за рахунок переливу світла. Матеріал із слабким запахом, безпечний для людини та навколишнього середовища, утворює покриття стійко до стирання.
Характеристики
Готові шпаклівки
Витрата 5-6 м2/кг (точна витрата визначається шляхом нанесення пробного покриття).
Склад водна дисперсія акрилового кополімеру, скляний наповнювач, перламутровий пігмент, добавки.
Упаковка 1,2 кг.
Час висихання через 1 годину покриття стає сухим на дотик, повністю придатним до експлуатації стає через 28 діб.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні:
Поверхня має бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби, рівної, без видимих ​​дефектів. Нерівностей чи тріщини слід вирівняти ремонтною сумішшю стартової підготовки та однорідної зашпаклювати Вс ТМ «FRONT» (рекомендуємо клеїти склополотно). За наявності плісняви ​​поверхню слід обробити засобом Biostop ТМ «FRONT». Відшліфувати поверхню абразивним папером або шліфувальною машиною, очистити щіткою від пилу. Для зміцнення, вирівнювання та зниження поглинаючої здатності поверхні необхідно використовувати ґрунтовку глибокого проникнення ТМ «FRONT». Увага! Матеріал вимагає якісної підготовки поверхні, оскільки покриття може виявити всі дефекти основи.

Порядок проведення робіт:
По-перше: валиком або розпилювачем нанести фарбу "Матлатекс" ТМ "FRONT", затоновану в колір майбутнього покриття. Важливо, щоб одержана в результаті фарбування поверхня була максимально гладкою.
По-друге: через 6 годин можна наносити декоративний матеріал. Для цього широким пензлем різноспрямованими мазками рясно нанести матеріал на поверхню і розподілити скляні мікросфери до отримання бажаного малюнка, не чекаючи повного висихання. Технічні вказівки до проведення робіт та способи нанесення: наносити широким пензлем. Експлуатаційні властивості покриття набуває через 28 діб після нанесення.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників