0
0
0

Декоративне покриття Front (Фронт) Оксамит - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Новинка
Декоративне покриття Front (Фронт) Оксамит - ціна, відгуки, характеристики на будбазі у Києві та Харкові

Декоративне покриття Front (Фронт) Оксамит - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробники Front (Фронт)
  • Модель: 001970
  • Наявність: Є в наявності
595.00 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Декоративний матеріал на акриловій основі з перламутровим блиском, допомагає створити ефект шовку на ваших стінах. Універсальність та легкість нанесення дозволяє створити власні неповторні малюнки. Стіни з таким покриттям нададуть шляхетності та комфорту інтер'єру у Вашому будинку, прикрасять будь-який інтер'єр готелів, кафетеріїв, ресторанів чи офісів. Матеріал із слабким запахом, безпечний для людини та навколишнього середовища, утворює покриття стійко до стирання.
Характеристики
Готові шпаклівки
Витрата 7-10 м2/кг (точна витрата визначається шляхом нанесення пробного покриття).
Склад водна дисперсія акрилового кополімеру, перламутровий пігмент, добавки.
Упаковка 1 кг.
Час висихання 1 година покриття стає сухим на дотик, повністю придатним до експлуатації стає через 28 діб.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні:
Поверхня має бути сухою, міцною, очищеною від пилу, жиру, забруднень, залишків старої фарби, рівної, без видимих ​​дефектів. Нерівностей або тріщини слід вирівняти ремонтною сумішшю стартової підготовки та однорідною зашпаклювати шпаклівкою ТМ «FRONT» (рекомендуємо клеїти склополотно). За наявності плісняви ​​поверхню слід обробити засобом Biostop ТМ «FRONT». Відшліфувати поверхню абразивним папером або шліфувальною машиною, очистити щіткою від пилу. Для зміцнення, вирівнювання та зниження поглинаючої здатності поверхні необхідно використовувати ґрунтовку глибокого проникнення ТМ «FRONT». Увага! Матеріал вимагає якісної підготовки поверхні, оскільки покриття може виявити всі дефекти основи.

Порядок проведення робіт:
По-перше: валиком або розпилювачем нанести фарбу "Матлатекс" ТМ "FRONT", затоновану в колір майбутнього покриття. Важливо, щоб одержана в результаті фарбування поверхня була максимально гладкою.
По-друге: через 6 годин можна наносити «Оксамит», затонованих у вибраний колір. Для цього, шпателем-гладилкою з якісною нержавіючої сталі нанести матеріал різноспрямованими мазками, і, не чекаючи повного висихання, розгладити чистою гладилкою до отримання бажаного шовкового ефекту. Технічні вказівки до проведення робіт та способи нанесення: наносити спеціальним, якісним шпателем-праскою. Експлуатаційні властивості покриття набуває через 28 діб після нанесення.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників