0
0
0

Придбати продукцію Colombo (Коломбо) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Colombo (Коломбо) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Colombo (Коломбо) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Санітарна кераміка для ванних кімнат фірми Colombo виконується «Славутським комбінатом« Будфарфор» у співпраці з компанією з Фінляндії Sanitec Group. Зараз це прогресивна кераміка для ванних кімнат, яка виконується в основних 5 серіях, максимально оптимізованих як по комплектації так і за ціновим принципом.

Бренд Colombo є виробником широкого спектру продукції: бачки для змиву, різноманітні умивальники, унітази, біде і пісуари, а також п'єдестали. Весь перелік продукції, що виробляється вироблений відповідно до жорстких вимог міжнародного стандарту ISO 9001: 2000. Надточність процесів пов'язаних з технологією виробництва, контроль на кожному етапі виробництва і сучасні способи управління дають можливість отримати вироби високої якості.

Вся продукція, яка вироблена на підприємстві, зроблена з порцеляни на основі екологічно чистої сировини. На відміну від виробів на основі фаянсу, вироби виготовлені на основі порцеляни мають більш низький рівень водопоглинання і мають більш високу механічну міцність, і довший термін експлуатації відповідно.

Керамічні вироби ТМ Colombo випускаються втключно в білосніжному кольорі. Гарантією того що продукція буде завжди сяяти, буде білою, з ідеально рівним покриттям, і залишатися стійкою до зміни температури, впливу хімічно активних сполук, є висока якість використовуваної глазурі. Дана рецептура винайдена разом з німецькими технічними фахівцями. Продукція  Colombo зберігає глянець і білизну на нескінченні роки, завдяки товщині глазурі, яка оформляє 650-700 мкм.

Весь модельний ряд сантехніки Colombo може задовольнити смаки і потреби широкого спектру покупців і гармонійно впишуться в екстер'єр як просторих так і самих маленьких ванних кімнат.