0
0
0

Придбати продукцію BudPro (БудПро) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію BudPro (БудПро) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію BudPro (БудПро) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

BudPro займається розробкою, виробництвом і продажем однокомпонентних пенополиуретанов, герметиків, будівельної хімії, пластикових формованих виробів і матеріалів ущільнювачів, різних засобів для обробки поверхонь та чистячіх засобів. Для виробництва продукції BudPro використовує різні матеріали, напівфабрикати і хімікати. Компанія була заснована в 1994 році, і в даний час її постійно розширюється експортний ринок охоплює більше 60 країн.

У виробничому процесі вони використовують, серед іншого, вибухонебезпечні зріджені гази, які зберігаються і обробляються у відповідності з усіма вимогами безпеки. У зв'язку з використанням вибухонебезпечних зріджених газів BudPro відноситься до підприємства категорії А, яке може постраждати в результаті великої аварії. BudPro завжди вважав, що сприяння розвитку суспільства через благодійність має першорядне значення. Протягом багатьох років вони підтримують дітей з обмеженими можливостями навчання та проблемами зі здоров'ям за допомогою декількох ефективних міжнародних ініціатив.