0
0
0

Придбати продукцію Bostik (Бостік) в інтернет-магазині "Петрович Харків"

Придбати продукцію Bostik (Бостік) в інтернет-магазині "Петрович Харків"Придбати продукцію Bostik (Бостік) в інтернет-магазині "Петрович Харків"
Історія бренду Bostik сповнена інтелектуальних інновацій, починаючи зі створення водонепроникних черевик і закінчуючи випуском першого еластичного адгезиву, використовуваного в дитячих підгузниках. З 1889 року фірма запатентували більше 9000 технологій, що охоплюють всі, від клею для аерокосмічної промисловості до Blu-Tack. І ми дуже просунулися на цьому шляху, перетворившись з місцевого виробника барвників в світового лідера галузі.

Компанія Bostik була заснована як компанія Boston Blacking Company в Челсі, штат Массачусетс, в 1889 році. До кінця 1920-х років цей піонер для взуттєвої промисловості поширився на три континенти і найняв більше 1000 хіміків і техніків. United Shoe Machinery (USM), міжнародна компанія, що поставляє устаткування для взуттєвої промисловості, придбала Boston Blacking Company в 1929 році. Вона стала хімічним підрозділом USM протягом більшої частини 20-го століття, оскільки компанія розпочала міжнародну експансію і диверсифікацію. Згодом цей підрозділ стало називатися Bostik Chemical Group. У 1990 році Bostik була придбана французькою нафтогазовою компанією Total. Total продовжила розширювати Bostik, об'єднавши його з власними адгезивними філіями і шляхом придбань, поступово вивела Bostik в число провідних гравців.

Bostik Findley була утворена в 2001 році в результаті злиття двох найбільших французьких нафтогазових компаній Total Fina і Elf Aquitaine та двох їхніх клеять компаній Bostik і Ato Findley. У 2004 році Bostik став офіційним брендом компанії. У лютому 2015 року Arkema завершила операцію з придбання Bostik. З цим придбанням Група досягла нового рубежу в своєму розвитку, підтвердивши своє прагнення стати світовим лідером в області спеціальних хімікатів і сучасних матеріалів.

Перспективи зростання компанії Bostik значно розширилися завдяки можливостям, закладеним в безкоштовних інноваційних стратегіях, ідеалах і технологіях двох компаній, які заклали основу для успіху цього цінного підприємства. Сьогодні міжнародна діяльність на промисловому, споживчому і будівельному ринках охоплює 40 країн на трьох континентах, а в 2014 році обсяг продажів склав 1,5 млрд. Євро. В даний час на виробництві працює понад 4900 осіб, з яких близько 500 працюють хіміками і техніками в наших дослідженнях і розробках, продовжуючи наше давнє спадщина інновацій, які формують історію. Історія бренду Bostik сповнена інтелектуальних інновацій, починаючи зі створення водонепроникних черевик і закінчуючи випуском першого еластичного адгезиву, використовуваного в дитячих підгузниках. З 1889 року фірма запатентували більше 9000 технологій, що охоплюють всі, від клею для аерокосмічної промисловості до Blu-Tack. І ми дуже просунулися на цьому шляху, перетворившись з місцевого виробника барвників в світового лідера галузі.