0
0
0

Придбати продукцію Barlinek (Барлинек) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Barlinek (Барлинек) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Barlinek (Барлинек) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

 Барлінек Тихий хід - це ізоляційний матеріал, який використовується для створення рівного шару підлоги, перед укладанням підлогових покриттів. Основними функціями підкладки є тепло і звукозахист, яку забезпечує матеріал за рахунок технології виготовлення. Дана підкладка проводиться з різних натуральних "хвойних" дерев і пресується в різні товщини. Матеріал відмінно знижує ударний шум і має велику щільність, що забезпечує довговічність. Даний підкладка є екологічно чистим і проводиться в Польщі.
Група компаній Barlinek - один з провідних світових виробників багатошарових дерев'яних підлог з великим потенціалом виробництва. Крім підлог Barlinek, група також виробляє сертифіковані підлоги для спортивних споруд, плінтуси і деревенне біопаливо, відоме своєю високою якістю - деревні гранули та брикети для камінів. Кампанія надає великого значення застосовуваних технологій і тому, щоб готова продукція компанії була екологічною і екологічно нейтральною.

Постійна модернізація заводу і інвестиції в сучасні технології зробили цю компанію однією з найбільш екологічно чистих у цій галузі в Польщі. Діяльність фірми показує, що для компаній охорона навколишнього середовища може бути більше, ніж просто вимогою закону в певних країнах - це може бути важливим елементом довгострокової стратегії розвитку.

Barlinek також ініціював безліч програм, що стосуються захисту навколишнього середовища та екологічної освіти. Протягом багатьох років компанія проводить програму «1 до 1», згідно з якою посадка одного дерева співфінансується для кожної придбаної упаковки мостин Barlinek, зазначених логотипом цієї проекологічної ініціативи. Ліс клієнтів Барлінека налічує майже 15 000 000 дерев!

Barlinek SA (материнська компанія) - це польська компанія, що займається виробництвом і продажем дерев'яних підлог. Основним продуктом компанії є паркетна дошка Barlinek, тришаровf підлогf з місцевих порід дерева, а також екзотичних порід дерева з системою бесклейового монтажу barclick. Компанія також виробляє класичний паркет і мозаїчний паркет, а також підлоги з масивної деревини, фанерні дошки, підлоги для спортивних споруд, а також паливні деревні гранули. Станом на 31 грудня 2011 г. Компанія управляла 13 дочірніми підприємствами, розташованими в Польщі, Україні, Люксембурзі, Кіпрі, Норвегії, Данії, Російської Федерації та Румунії.