0
0
0

Придбати продукцію Aygyps (Аугипс) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Aygyps (Аугипс) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Aygyps (Аугипс) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Aytaş Alçı A.Ş. була заснована в 2007 році в Анкарі, Бала, вона включає в себе два виробничих підприємства, а саме Aygips (Айгіпс) і Aypan (Айпан), розташовані на загальній відкритій площі 100 000 квадратних метрів і закритою площі 22 000 квадратних метрів. Завод з виробництва порошкового гіпсу Aygips був запущений в лютому 2008 року. Потужність заводу Aygips становить 2200 тонн порошкового гіпсу на добу. Завод з виробництва «Айпан» був запущений в травні 2009 року і його річна потужність становить 20 000 000 квадратних метрів гіпсових плит.

Aytaş Alçı прагне зробити бренди Aygips і Aypan найбільш затребуваними на міжнародному ринку і мати можливість відповідати постійно змінюючимся потребам споживачів, а також створювати бренд, який постійно вдосконалюється, щоб відповідати швидко і постійно змінюючимся екологічним вимогам та умовам, а також сприяти розширенню сфери застосування будівельних матеріалів на основі гіпсу. Aygips стає все більш відомим не тільки в Туреччині, але і в сусідніх країнах. В цілому 25 країн, таких як Абхазія, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Вірменія, Грузія, Кіпр, Македонія, Мальта, Судан, Сирія, Росія, Туркменістан, Йорданія, Афганістан і Греція, входять в число країн, куди Aygips експортується.

Бренд співпрацює приблизно з 250 бізнес-партнерами в 7 географічних регіонах Туреччини. Тому що хоче вирішувати можливі проблеми після продажу, а також підвищувати якість продукції та послуг. Так звана «проектна група», що складається з архітекторів та інженерів, завжди поруч зі своїми діловими партнерами для всіх видів детальних рішень. При складанні бюджету проектів бренд завжди враховуєте елемент витрат, крім безпроблемного застосування і своєчасної доставки продукту.

Група компаній Ayrancıoğlu протягом 70 років і наша компанія Aytaş A. Ş. з моменту свого створення вважала ці певні критерії корпоративними місіями. Вони м'яко заявляють про свій намір співпрацювати з кожним в якості партнера за рішеннями разом зі своїми регіональними директорами і діловими партнерами по порошковому гіпсу Aygips, гіпсової плити Aypan і системам підвісних стель Aysist.