0
0
0

Придбати продукцію Aura (Аура) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Aura (Аура) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Aura (Аура) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Бренд AURA - один з найбільш відомих виробників, які займаються випуском грунтуючих засобів, лаків, консервантів для деревени, штукатурок для декоративного оздоблення, широкого спектра фарб і багатьох інших видів лако-фарбової продукції. Практично вся продукція AURA виробляється на заводах в різних частинах континентальної Європи: Фінляндія, Естонія, Білорусь, Україна. «В кольорі півночі», з цим слоганом виступає бренд AURA. Найбільш затребуваними продуктами даного бренду є AURA Lux Pro 7, фарба AURA латексна матова і глянсова, AURA Facade. Ці фарби можна використовувати для різного роду основ - як для бетону, цегли, гіпсу, різних видів штукатурок, так і для виконання робіт по гіпсокартону. Так само існує можливість їх нанесення на поверхні, які були пофарбовані раніше. Всі продукти є дуже зручними і простими у використанні, добре наносяться і мають високу ступінь укривання.

ТМ AURA є частиною холдингу зі Швеції - Eskaro AB і займається виробництвом лінійки матеріалів високої якості для будівельних і оздоблювальних робіт. Вона включає в себе широкий спектр спеціалізованих продуктів як для професійних будівельників, так і для повсякденного споживача. Весь ряд продукції випускається на власних заводах і розділена на дві лінійки. Вони, в свою чергу, мають ряд відмінностей в технічних характеристиках і ціновій політиці - Standart і Luxpro. Лінійка AURA Wood - це вдосконалені засоби для консервації дерев'яних підстав і яскравий зразок обережного ставлення до природних ресурсів, адже бренд AURA в дійсності її захищає. Продукція, вироблена брендом дасть Вам можливість зберегти і захистити вироби і декори з дерева на багато років.