0
0
0

Придбати продукцію Albero (Альберо) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Albero (Альберо) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Albero (Альберо) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

  "Albero" - це бренд, який спеціалізується на виробництві міжкімнатних дверей і комплектуючих. Фірма змогла об'єднати в собі кращі інноваційно-технологічні рішення, високі кондиції виробів, які пройшли випробування часом, і дизайнерські тенденції сьогодення.

Величезний досвід виробництва, контроль якості на кожному з етапів виготовлення продукції, застосування топових матеріалів сучасності і устаткування, поставленого лідерами галузі по збірці полотен, дозволило налагодити випуск високоякісної продукції. Весь перелік вироблених дверей ТМ Albero проведений за технологією і з використанням обладнання, яке зроблено в Італії і Німеччині.

У всій лінійці продукції даного виробника представлений весь спектр стилів, які можуть бути використані в інтер'єрі: мінімалізм, класика, хай-тек.

Для бренду "Albero" характерним є динамічний розвиток: на підприємстві постійно практикується впровадження та розробка нових технологічних стандартів пов'язаних з підвищенням якості продукції, що випускається, дистриб'юторські програми з лояльності, відбувається безупинне оновлення ряду полотен відповідно до сьогоднішніх віянь в моді і дизайні інтер'єру.