0
0
0

Придбати продукцію Aeroc - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Aeroc - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Aeroc - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

 Aeroc - це ультрасучасна організація, яка є власником двох заводів з виробництва автоклавного газобетону на території України Україні. Обидва заводи розташовуються Київської області. Один з них знаходиться в Обухові, а інший в м Березань. Основним і найважливішим відмінністю обох заводів є широка лінійка продукції, що виробляється - кожен із заводів виробляє певний розмір блоку.

Газобетонний блок Аерок є відмінним будівельним матеріалом. Зводити стіни і перегородки з цього блоку легко, з цим завданням елементарно зможе впоратися навіть звичайна дівчина. Він має легку вагу, здатний відмінно утримати тепло всередині приміщення, при цьому має відмінні теплоізоляційні характеристики завдяки пористій структурі.

Досить легкий в обробці. В основі блоку є можливість встановлювати різноманітні кріплення і виконувати роботи по проводці. За допомогою даних блоків є можливість реалізовувати найоригінальніші архітектурні рішення - арки, колони, каміни і ін.

З блоків AEROC можна побудувати теплу зовнішню стіну без використання додаткової теплоізоляції, що відповідає вимогам по енергоефективності будівель. Повітронепроникна, завдяки закритим порам стіна, значно скоротить витрату енергії на опалення. Ніздрюватий бетон відноситься до пожежобезпечних матеріалів.