0
0
0

Придбати продукцію Acoustic Traffic - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Acoustic Traffic - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Acoustic Traffic - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Бренд ACOUSTIC TRAFFIC LLC був створений в далекому 1997 році. Базовий напрямок діяльності фірми є будівельна акустика, в т. ч. Рішення основних проблем акустичної звукоізоляції житлових і промислових приміщень. У нинішній час ACOUSTIC TRAFFIC є одним з провідних гравців ринку в сфері архітектурної фізики і виконує ряд робіт не тільки в Україні, але і в США, країнах Євросоюзу, Білорусі, Росії, і так само в Грузії.

Однією зі складових частин фірми є спеціалізоване акустичне проектне бюро і працює унікальна вимірювальна лабораторія акустичної архітектури, атестована ДП «Укрметртестстандарт». У компанії ACOUSTIC TRAFFIC була створена і введена в використання система управління і контролю якості, яка відповідає всім необхідним вимогам всесвітнього стандарту ISO 9001 діє до: 2015. На базі створених нашими фахівцями проектів з акустики, були зведені сотні бізнес-центрів, житлових комплексів, готелів, кінотеатрів, студій звукозапису, гастробарів, розважальних клубів, боулінг центрів, спортивних стадіонів, торгово-розважальних комплексів тощо. Створена в фірмі методика віброізоляції складного інженерного інвентарю, установок промислового призначення і фундаментів житлових будинків, дає можливість вирішити будь-які, навіть найскладніші завдання в сфері віброзахисту.

Зовнішньоекономічний підрозділ виконує постійні поставки в Україну матеріалів, що виконують ряд завдань із звукоізоляції і звукопоглинання, від топових світових виробників. Своє індивідуальне виробництво кріплення для звукоізоляції, яке продається під брендом "Vibrofix", дає можливість постачати об'єкти будівельної інфраструктури новітніми матеріалами, які працюють в сегменті звукоізоляції. Вся продукція, вироблена в компанії ACOUSTIC TRAFFIC LLC, поставляється на експорт практично в усі країни Європи і Світу.