0
0
0

Придбати продукцію Abwehr (Абвер) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Abwehr (Абвер) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Abwehr (Абвер) - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

«ABWEHR UKRAINE» - передове вітчизняне підприємство, що випускає надсучасний, конкурентоспроможний продукт - сталеві двері високої міцності з дизайнерским візерунком. Наразі виробничі потужності заводу займають більше 5000 м2. Знаходиться в Чернігові, Україна. Устаткування сучасного зразку і поетапний технічний контроль виробництва, підтверджений УкрСЕПРО, ISO 9001 і європейським сертифікатом CE.

Починаючи з 2006 року історія успіху, еволюції та досвіду дає нашим покупцям привід вірити в професіоналізм організації, а понад 300 000 сталевих дверей, проданих і встановлених по всьому світу, говорять про знаннях, досвіді, конкурентоспроможності на ринку і пропонують рішення, необхідні кінцевому споживачеві. Знання, досвід ринку і операційного середовища, здатність до змін, високоякісний сервіс, постійне пропозицію інновацій для кінцевих клієнтів і досвід роботи на міжнародних ринках допоможуть партнерам фірми бути більш конкурентоспроможними в своїх регіонах.

Сьогодні виробників сталевих дверей багато - бренд говоримо про це відкрито, тому що знає свою силу в порівнянні з «аналогами». Але, на відміну від багатьох, виробництво металевих дверей для нас - це базовий, спеціалізований бізнес. Сконцентрованість на одному проекті дозволяє забезпечити високий рівень знань експертного розуміння на ринку. Щоб довести це, наші результати говорять самі за себе - наша компанія працює з найбільшими і найбільш вимогливими гравцями роздрібного та будівельного ринку України, що демонструє високу конкурентоспроможність у порівнянні з іншими компаніями.

Хто є клієнтами:

Національні мережі DIY.
Регіональні дилери.
Будівельні компанії.
Фірмові роздрібні магазини.
Окремі складальні організації та регіональні суперінтенданти.
Власники торгової нерухомості.

Сильні сторони фірми:

Бачити потреби партнерів / клієнтів.
Команда, розбирається в ринку.
Сучасне ефективне виробництво.
Технічний контроль процесів і якості.
Досвід маркетингу у виробництві і продажу сталевих дверей.
Міжнародний конкурсний досвід.
Інновації в дизайні продукції.
Сильний, інноваційний та інформативний сайт компанії з великою географією покриття.
Системна робота з дилерами в інших регіонах.
Прозора фінансова операція в правовому полі.
Міжнародна / українська сертифікація продукції та компанії.