0
0
0

Придбати продукцію Патон - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Придбати продукцію Патон - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Патон - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Дослідний завод зварювального устаткування і комплектуючих Інституту зварювання ім. О. Патона, виробляє повний спектр спеціалізованого обладнання для зварювання і займає лідируючі позиції на ринку апаратів для зварювання, як на території України і практично у всіх країнах колишнього радянського союзу. На заводі "Патон" реалізуються передові технологічні процеси виробництва і інженерні інновації, що дозволяють випускати високоякісне обладнання для зварювання з найбільш прийнятними характеристиками, яке здатне задовольнити потребу як великих промислових організація, так і окремих приватних осіб.

Завод обородованія для «Патон" виробляє наплавочні агрегати, спеціалізоване обладнання для заводів з машинобудування і сільськогосподарського машинобудування, станції для електрошлакових зварювальних процесів і переплавки, системи керування зварювальним обладнанням обородованние автоматизацією і ін. На заводі "Патон" впроваджені нові технології високопродуктивної та енергозберігаючої автоматичного зварювання прихованої дугою, технології механізованого та автоматичного імпульсної зварювання. Завод розробляє технології і виробляє обладнання для зварювання обертаються муфт магістральних трубопроводів, а також унікальні апарати для автоматичного дугового герметичній зварювання кільцевих швів глибокої різання, в тому числі для роторів потужних турбін для підприємства "Турбоатом".